Stomatologická klinika Dental Atelier, ktorá sa nachádza na ulici Komenského 52 v Žiline prináša pacientom nové technológie, vysoký komfort a komplexné služby.

Na našej klinike disponujeme technológiami ako dentálny skener, dentálny mikroskop, CT alebo panoramatický röntgen a pacientom ponúka pod jednou strechou všetky stomatologické služby. Medzi najčastejšie zákroky patria endodontické ošetrenie zubov, a teda čistenie kanálikov, stomatochirurgické zákroky, do ktorých patrí aj vo všeobecnosti obávané trhanie osmičiek, protetická stomatológia, kde sme odborníci na celkovú rekonštrukciu úsmevov, bielenie zubov či špičková dentálna hygiena, ktorej súčasťou je aj prístroj AIRFLOW s vylepšenou efektivitou, šetrnosťou a komfortom. Samozrejmosťou je aj pohotovostné ošetrenie.

Vytvorili sme nový priestor

V záujme dodania vysokokvalitných služieb čo najväčšiemu množstvu spokojných pacientov sme preto navýšili aj počet ambulancií, ktorých je aktuálne až päť. Vytvorili sme tak priestor pre nových pacientov, ktorých pri prvej návšteve u nás očarí nielen príjemný personál a prostredie, ale aj možnosť rýchleho vybavenia a garancia najmodernejšej technológie pri každom zákroku, a to bezbolestne. Za tie roky fungovania – či už na predošlej adrese, alebo na Komenského 52 – sme si získal dôveru viac ako 4-tisíc spokojných pacientov, ktorí sa k nám radi vracajú.

To, čo si naši pacienti najviac vychvaľujú, je predovšetkým ľudský, priateľský a zároveň profesionálny prístup. Počas celej vašej návštevy u nás je prioritou aj individuálna starostlivosť či ochota. Sme radi, že ľudia, ktorí k nám prídu prvýkrát s veľkým strachom zo zubárov či zákrokov, od nás odchádzajú spokojní a s úsmevom.

Naši vysokokvalifikovaní stomatológovia a kvalitný personál sú preto k dispozícii pre širšiu verejnosť, preto neváhajte a objednajte sa k nám na vstupnú prehliadku na telefónnom čísle 0910 214 444.