Prevencia

Vstupné vyšetrenie

Pri prvej návšteve našej kliniky absolvujú všetci pacienti vstupné vyšetrenie, na základe ktorého získavame komplexný obraz o stave chrupu daného pacienta. Vstupné vyšetrenie zahŕňa tiež konzultáciu a návrh najvhodnejšieho riešenia požiadavky alebo problému.

Cenník služieb

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena pomáha predchádzať zápalu ďasien a následnej gingivitíde a parodontitíde. Tieto ochorenia neskôr vedú k deformácii kostného tkaniva a strate zubov. Dentálna hygiena sa odporúča absolvovať 2 krát ročne. Pre pacientov s ochorením parodontu sa odporúča absolvovať dentálnu hygienu každé 3 mesiace. Treba mať ale na pamäti, že profesionálna dentálna hygiena by mala byť podporovaná zodpovednou osobnou domácou starostlivosťou. Iba v súčinnosti profesionálnej a domácej dentálnej hygieny je možné dosiahnuť kvalitnú plnohodnotnú prevenciu. Naši dentálni hygienici vám pomôžu pri výbere výrobkov ústnej hygieny a naučia vás, ako sa správne starať o svoje zuby.

Cenník služieb

Konzultácia

Počúvame vás, analyzujeme a odpovedáme. Na základe identifikácie vašich požiadaviek alebo vášho problému vám komunikujeme najvhodnejšie riešenia. Radíme, ako sa starať následne o zuby a ako postupovať počas konkrétnej liečby alebo následnej rekonvalescencie.

Cenník služieb