Predstavenie kliniky

Priniesli sme pod jednu strechu naše skúsenosti, najmodernejšie technológie a úprimný záujem pomôcť každému pacientovi.

Oleksandr Kholodnyak

Zakladateľ kliniky

Ako hlavný stomatológ viedol od roku 2016 vlastnú kliniku Oleksandr Kholodnyak Dental Clinic a disponuje spolu 10-ročnou praxou v stomatologickom odbore. Klinika sa v roku 2021 premenovala na kliniku Dental Atelier. Dr. Kholodnyak študoval tiež na Lekárskej fakulte v Košiciach. Okrem bežných stomatologických úkonov sa špecializuje na dentoalveolárnu chirurgiu, ktorá rieši zložité chirurgické extrakcie čiastočne alebo úplne neprerezaných zubov múdrosti či iných nepriaznivo uložených zubov.

Druhou špecializáciou doktora Oleksandra Kholodnyaka je implantátová chirurgia, ktorá sa zaoberá možnosťami fixnej náhrady chýbajúceho zuba resp. zubov prostredníctvom zavedenia titánovej skrutky do kosti. Filozofiou dentálnej kliniky, ale aj samotného doktora Kholodnyaka, je poskytnúť každému pacientovi individuálny prístup podčiarknutý stopercentnou kvalitou služieb.

Profesionálna a individuálna starostlivosť

Naši vysokokvalifikovaní doktori a starostlivý personál podčiarkujú profesionálne služby kliniky Dental Atelier.

Všetkých pacientov ošetrujeme v súčinnosti s najmodernejšími technológiami a s najnovšími poznatkami z oblasti stomatológie. Neustále sa vzdelávame a sledujeme moderné trendy, čo nám pomáha udržiavať si najvyššiu úroveň služieb a výsledkov práce. Vnímame vaše potreby a počúvame vás. Po dôkladnej analýze konzultujeme stav s pacientom a navrhujeme najoptimálnejšie riešenie.

  • Moderné postupy a technológie
  • Individuálny prístup
  • Ruka v ruke s moderným trendom a novými poznatkami
Ošetrenia a služby

Klinika

Za tri roky fungovania si klinika získala dôveru takmer 2000 pacientov. Klinika poskytuje komplexné stomatologické služby, ako sú napríklad endodontické ošetrenie zubov, stomatochirurgické zákroky, protetická stomatológia, bielenie zubov alebo dentálna hygiena. Klinika prevádzkuje v súčasnosti päť ambulancií v nových priestoroch na Komenského ulici v Žiline. Príjemné zázemie a prostredie kliniky len podčiarkuje jej komplexnosť a kvalitu služieb.

  • Príjemné prostredie a nové ordinácie

  • Recepcia vždy k dispozícii

  • Dobrá dostupnosť v centre mesta

Naše práce

Technológie

„Platí pravidlo: Vyliečime len to, čo vidíme. A my vidíme všetko!“
Dentálny mikroskop sú druhé oči doktora. Umožňuje detailný náhľad na problém a výrazne pomáha liečbe závažných prípadov. Pomocou mikroskopu vedia naši doktori presne zacieliť liečbu na postihnuté tkanivo, čo umožňuje vysoký stupeň zachovania zubu. Mikroskop sa taktiež využíva pri liečbe koreňových kanálikov a počas protetických prác.

Použitie mikroskopu pri endodoncii
• precíznejšie čistenie zubného kanálika výrazne zmierňuje opakované zápaly.
Použitie mikroskopu v protetike
• šetrnejšie zaobchádzanie so zubami počas brúsenia pre korunky a fazety, čo umožňuje ich presnejšie prispôsobenie.

„Oskenujeme a vyhodnotíme.“

Dentálny 3D skener umožňuje skenovať chrup pacienta pohodlným a rýchlym spôsobom. Poskytuje 3D obraz chrupu pacienta, rozpoznáva nadmerný tlak, určuje miesta a príčiny preťaženia zubov a plnohodnotne a bezbolestne nahrádza zastaranú technológiu otlačkov zubov.

Röntgenové vyšetrenie je veľmi dôležitou súčasťou komplexného stomatologického vyšetrenia pacienta. Udáva sa, že zubný lekár dokáže pri klinickom vyšetrení (pohľadom a sondou) odhaliť iba cca 30 % kazov. Okrem zubného kazu môže röntgenové vyšetrenie odhaliť celý rad ďalších ochorení (nadpočetné či zaklinené zuby, cysty, nádory, zlomeniny atď.)

U nás na klinike je k dispozícii aj CT röntgen.

Vyšetrenie RTG robíme aj pre externých pacientov.

ZOZNÁMTE SA S NAŠIMI STOMATOLÓGMI

Medzi ošetrujúcim stomatológom a pacientom vzniká u nás vzájomná dôvera. Konzultujeme prípad od prípadu s každým pacientom individuálne a spoločne sa dopracujeme k najlepšiemu výsledku.

Oleksandr Kholodnyak
Hlavný stomatológ

Okrem bežných stomatologických úkonov sa špecializuje na dentoalveolárnu a implantátovú chirurgiu.

Maksym Yehorov
Stomatológ

Je odborníkom v práci s mikroskopom. Rád skúma moderné technológie a nové spôsoby dentálnej liečby.

Matej Šajtlava
Stomatológ

Študoval na Fakulte zubného lekárstva v Olomouci. Jeho špecializáciou je záchovná stomatológia a endodoncia.

ZOZNÁMTE SA S NAŠÍM PERSONÁLOM

Vždy pripravený ako odborná pomoc našim doktorom a vždy nápomocný našim pacientom. Dobrý tím je základom kvalitne odvedenej práce, ktorá smeruje k ich spokojnosti.

Larysa Kholodnyak 
Manažérka kliniky

Všestranná vyštudovaná právnička a dentálna hygienička. Zodpovedne riadi kliniku a vyrieši každý problém.

Lukáš Kýčerka
Dentálny hygienik

Dentálnu hygienu vyštudoval v Brne.
Rád sa postará o váš zdravý úsmev.
Voľný čas rád trávi v prírode, v divadle alebo cestovaním.

Lenka Matušková
Sestrička

Vyštudovala zdravotnícku školu a zároveň ročný kurz zubného asistenta. Rada si zabehá, venuje sa turistike a spoznávaniu krás Slovenska.

Eva Pallová
Administrátor

Medzi jej záujmy patrí turistika, čítanie kníh a spoznávanie nových krajín. Má rada prírodu, psov a rada si tiež zacvičí.

Chiara Kubincová
Sestrička

Už v detstve snívala o práci pri zubnom kresle, a preto vyštudovala zubnú asistenciu. Pri kresle vás rýchlo zbaví obáv z akéhokoľvek ošetrenia.

Zuzana Jobbová
Sestrička

Má pevnú vôľu a nezľakne sa žiadnej výzvy. Ak máte strach z ošetrenia, podrží vás za ruku. Miluje rockovú muziku a nepohrdne ani dobrým filmom.

Kristína Stachová
Sestrička

Svojou dobrou náladou vás prinúti zabudnúť, že ste na ošetrení u zubára. Práca sestričky ju veľmi baví a má rada chirurgiu. Voľný čas trávi s rodinou.

Nikola Grňová
Recepčná

Jej hlas spoznáte hneď ako prekročíte prah našej kliniky. Usilovne vám vyberá najvhodnejší termín ošetrenia. Hneď po práci beží za svojimi psíkmi a do posilňovne.

0
pacientov
0
zákrokov
0
rokov praxe
0
ambulancií