Moderná dentálna starostlivosť sa stala opäť viac dostupnejšou aj v Žiline, Oleksandr Kholodnyak dental clinic ponúka komplexné stomatologické služby na najvyššej úrovni. Úsmev na mieru s individuálnym prístupom a maximálna profesionalita – to sú základné piliere zubnej zdravotnej starostlivosti súkromnej dentálnej kliniky Oleksandr Kholodnyak dental clinic na Moyzesovej ulici v centre mesta Žilina. Skúsení stomatológovia pristupujú k pacientovi s obozretnosťou a začiatkom ich práce je vždy identifikácia najvhodnejšej a najšetrnejšej metódy k riešeniu stomatologického problému. Tento prístup sa prelína všetkými dostupnými službami.

Navštívte skúsených zubárov, ktorým verí 2500 pacientov.

Zubný lekár Oleksandr Kholodnyak ako hlavný stomatológ vedie od roku 2018 vlastnú kliniku a disponuje desaťročnou praxou v stomatologickom odbore. Študoval na Lekárskej fakulte v Košiciach a okrem bežných stomatologických úkonov sa ako zubár v Žiline špecializuje na dentoalveolárnu chirurgiu. V nej rieši zložité chirurgické extrakcie čiastočne alebo úplne neprerezaných zubov múdrosti či iných nepriaznivo uložených zubov.

Druhou oblasťou špecializácie doktora Kholodnyaka je implantátová chirurgia, ktorá sa zaoberá možnosťami fixnej náhrady chýbajúceho zuba, resp. zubov, prostredníctvom zavedenia titánovej skrutky do kosti. Filozofiou dentálnej kliniky, ale aj samotného doktora Kholodnyaka, je poskytnúť každému pacientovi individuálny prístup podčiarknutý stopercentnou kvalitou služieb.

Za dva roky fungovania si vďaka tomuto prístupu klinika získala takmer 1 400 pacientov. Traja zubní lekári vám poskytujú široké spektrum stomatologických služieb, ako sú napríklad endodontické ošetrenie zubov, stomatochirurgické zákroky, proteická stomatológia, bielenie zubov v Žiline či dentálna hygiena.

Klinika v súčasnosti ponúka dve ambulancie a troch skúsených stomatológov, no v dohľadnej dobe ju čaká veľké sťahovanie, keďže bude rozširovať svoje kapacity v úplne nových priestoroch. Aj v nových priestoroch budú členovia kliniky s radosťou vítať existujúcich, ale aj nových pacientov.

Objednajte sa na vstupnú prehliadku už dnes.